Apartament dupleks me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane, (TRR-917-23d)

ID TRR-917-23d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 750 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 220 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Rrapo Hekali

Apartament dupleks me qera ne rrugen Rrapo Hekali  ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat te ri .

Ka nje siperfaqe totale 220 m2 te  shperndare ne 110 m2 kati i pare, 70 m2 kati i dyte  dhe 40 m2 verande.

Kati i Pare eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Kati i dyte eshte ne forme papafingo dhe organizohet ne dy dhoma qe mund te perdoren si studio ose dhoma gjumi , tualet dhe veranda.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim te ri dhe bashkekohor.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe apartamenti eshte i shtruar me parket.

Njeri nga ballkonet eshte i orientuar nga jug-lindja dhe tjetri nga veri lindja.

Dritaret jane dopio xham te pajisura me grila dhe me rrjeta kunder mushkonjave.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga kondicioner te vendosur ne cdo ambjent te apartamentit.

Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne unazen e re te Tiranes dhe ne zonen Komuna e Parisit.

Ne cmim jane te perfshira edhe dy vende parkimi ne katin -2 te apartamentit.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

 

Cmimi 750 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, ndodhet ne krah te Presidences. 
Po
Me Qira 320-22a 800 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, ndodhet ne krah te Presidences.  Pozicionohet ne katin ...