Apartament dupleks me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1115-35b)

ID TRR-1115-35b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 200 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Apartament me qera prane bllokut te Ambasadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, te ndertuar vitet e fundit.

Pallati ju ofron administrim dhe ashensor me karte sigurie per cdo banor.

Me nje siperfaqe prej 200 m2 banesa ndahet ne dy kate si me poshte:

Ne katin e pare te saj do te gjeni sallon te madh, kuzhine te vecuar, dhome e vogel e cila mund te sherbeje si magazine, tualet dhe ballkon,

Ndersa ne katin e dyte do te gjeni 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe koridor.

Jepet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e saj. Mobilimi eshte bashkohor.

Ne sallon ndodhet nje oxhak funksional. Dirtaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Ballkonet ofrojne nje pamje te mrekullueshme te zones perreth te orientuar nga jug-lindja.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar nga te huajt. 

Ketu do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode. MUnd te permendim disa prej tyre: dyqane te ndryshme, minimarkete, supermarkete, bar-kafe, restorante, furre buke, farmaci, kopesht per femije etj.

Pallati ndodhet vetem disa minuta larg qendres se Tiranes dhe ka akses ne disa rruge te ndryshme te saj.

Cmimi 500 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dubleks me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Dubleksi ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 916-16K 450 €

Apartament dubleks me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Dubleksi ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 6 te nje pallati
Me Qira 220-29H 360 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Me Qira 1119-56L 450 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje lagje te njoh
Me Qira 813-19 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te njohur dhe te qete te ...

Apartament 3+1 me qera perballe ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane.
Apartamenti shtrihet ne kat
Me Qira 1013-35 600 €

Apartament 3+1 me qera perballe ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane. Apartamenti shtrihet ne katin e I-re te nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje komple
Me Qira 919-26L 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament 3+1 me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te n
Me Qira 720-13D 600 €

Apartament 3+1 me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese tre ...

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pal
Me Qira 218-8R 450 €

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ...