Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-118-12L)

ID TRR-118-12L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 135m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Apartament 3+1 me qera prane Gjimnazit Asim Vokshi.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore.

Banesa ka siperfaqe prej 135 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe 2 ballkone.

Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet. Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet nje kondicioneri.

Apartamenti eshte i orientuar nga jug-perendimi dhe dritaret jane dopio xham, te pajisura me grila.

Ambienti i brendshem eshte i ndricuar me drite dielli dhe ballkonet ofrojne pamje te lagjes perreth.

Pallati pozicionohet ne nje zone te qete te Tiranes, prane hyrjes se Parkut te Madh, ambasades Amerikane, stadiumit Qemal Stafa, Aba Center etj.

Gjithashtu pallati ju ofron ashensor, administrim dhe siguri.

Cmimi 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate
Me Qira 218-15R 340 €

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 719-7T 450 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera prane Kishes Katolike ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 218-48R 500 €

Apartament me qera prane Kishes Katolike ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri
Me Qira 417-24L 450 €

Apartament me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te pajisur me ...

Apartament me qera ne hyrje te Rruges Fadil Rada prane Ministrise se Jashtme.
Banesa pozicionohet n
Me Qira 617-58K 350 €

Apartament me qera ne hyrje te Rruges Fadil Rada prane Ministrise se Jashtme. Banesa pozicionohet ne katin 1-re te nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Emil Legrand, ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 1018-60E 330 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Emil Legrand, ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-rt te nje ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Me Qira 1216-34L 350 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri Siperfaqja ...

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne pallat te ri prane r
Me Qira 515-36b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne pallat te ri prane rruges ...