Apartament dupleks me qera te Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane

ID TRR-218-73R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 3
Sipërfaqe m2 125
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Kodra e Diellit

Apartament dupleks me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ashensor qe orientohet me pamja per nga pjesa e qytetit te Tiranes.

Siperfaqja totale prej 125 m2 eshte e strukturuar ne dy kate ku kati i pare organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi, korridor, nje ballkon dhe nje tualet ndersa i dyti perbehet nga dy dhoma gjumi, korridor dhe nje tualet.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil bashkekohor dhe te rehatshem.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet tre kondicionereve te vendosur ne secilin nga ambientet.

Kuzhina ofrohet e kompletuar.

Ne cmim perfshihet dhe nje garazh qe ndodhet ne katin e pare te nderteses.

Kompleksi ofron administrim te mire te ambienteve te perbashketa dhe siguri.

Zona eshte e qete dhe siguron akses te shpejte ne rrugen Kodra e Diellit, rrugen Rrapo Hekali, rrugen Bill Klinton etj.

 

Cmimi 600 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje
Me Qira 1016-6K 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Eduart Mano ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje p
Me Qira 121-40D 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat
Me Qira 715-44b 500 €

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri
Me Qira 816-21b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile privat
Me Qira 919-29L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile private shume prane me ...

Apartament 2+1 me qira prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me as
Me Qira 1020-62V 500 €

Apartament 2+1 me qira prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Apartament me qera tek Stadiumi Qemal Stafa, ne fillim te rruges Faik Konica. 
I pozicionuar n
Me Qira 117-35a 700 €

Apartament me qera tek Stadiumi Qemal Stafa, ne fillim te rruges Faik Konica.  I pozicionuar ne menyre perfekte ...

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 618-38L 650 €

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...