Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Botanik ne Tirane

ID TRR-1223-23Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900
Kati 2
Sipërfaqe m2 102
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shkelqim Fusha

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shkelqim Fusha shume prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe te jashtme prej 102m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 94m2 eshte e organizuar ne sallon e cila ka akses ne ballkon, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje dhome garderobe dhe korridori lidhes.
Duke u orientuar nga Lindja-Veriu mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Shtepia jepet me qira totalisht e  mobiluar.
Vetratat jane dupleks duke menduar izolim termik dhe akustik.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire dhe lavastoviglia.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Banesa eshte pjese e nje pallati me ashensor dhe te mireadministruar.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Kodres se Diellit, zona e Kopshtit Botanik, zona e Komunes se Parisit.
Ne cmim eshte i perfshire tatimi ne burim prej 15%.

Cmimi 900 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 2.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te
Me Qira 923-4R 1000 €

Apartament 2+1 me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 2. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri
Me Qira 1121-17V 1000 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje
Me Qira 1021-39V 800 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ...

Apartament modern me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pal
Me Qira 815-39b 850 €

Apartament modern me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhe
Me Qira 918-40E 1000 €

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te ...

Apartament modern me qira tek Kompleksi Halili, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 12 dhe t
Me Qira 922-15Z 950 €

Apartament modern me qira tek Kompleksi Halili, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 12 dhe te fundit te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri
Me Qira 314-33a 1000 € €

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri shume te ...

Apartament me qera pas kullave binjake ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet
Me Qira 1116-20T 800 €

Apartament me qera pas kullave binjake ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ...