Apartament Dupleks per qira prane zones se Ali Demit ne Tirane

ID TRR-1122-49V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 1
Sipërfaqe m2 160
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Agush Gjergjevica

Duplex  me qera prane rruges Agush Gjergjevica shume prane Kryegjyshates ne Tirane
Pozicionohet ne nje zone shume te qete kryesisht me vila ne katin e 2 dhe te 3 te nje vile 3 kateshe.
 Apartamenti ka nje siperfaqe rreth 160 m2 dhe eshte e organizuar ne 1 sallon , 1 kuzhine dhe dhome ngrenieje 1 ballkon , 1 depo e vogel e mbyllur dhe 1 tualet ne katin 1, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 1 tualet ne katin 2.
Shtepia jepet me qera totalisht e mobiluar me te gjithe kushtet per nje jetese sa me komode me nje arredim bashkekohor.
Banesa ofron qetesi, siguri dhe privatesi
Ofrohen edhe 2 post parkimi
Ka akses shume te shpejte ne Unazen e madhe , lidhet shpejt me zonat: Ali Demi, Farke dhe Shkoze.


Cmimi: 350 euro/ muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne kryqezimin e rruges Shyqyri Brari me rrugen Selite e Vjeter, perballe me Kopsh
Me Qira 1217-9R 340 €

Apartament me qera ne kryqezimin e rruges Shyqyri Brari me rrugen Selite e Vjeter, perballe me Kopshtin ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha, shume prane rrethrrotullmit te Zogut te Zi ne Ti
Me Qira 1018-25E 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha, shume prane rrethrrotullmit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Laprakes, ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Me Qira 319-29S 270 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Laprakes, ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues per
Me Qira 615-54b 320 €

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues perballe Cirkut ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Norbert Jokl ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pall
Me Qira 619-54S 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Norbert Jokl ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament dupleks prane rruges Bilal Sina ne Tirane.
Apartamenti ndohet ne katin  e peste te
Me Qira 718-25d 300 €

Apartament dupleks prane rruges Bilal Sina ne Tirane. Apartamenti ndohet ne katin  e peste te nje pallati te sapo ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Sulejman Pasha, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e
Me Qira 722-27Z 400 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Sulejman Pasha, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 316-7K 300 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...