Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-419-58T)

ID TRR-419-58T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 180 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament 2+1 me qera prane rruges Shyqyri Brari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3 kateshe pa ashensor.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 180 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualet, verande.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elementet e nevojshme.

Apartamenti ka kondicioner te vendosur ne cdo dhome duke siguruar ngrohjen dhe ftohjen.

Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Siperfaqja e brendshme eshte e shtruar me parket cilesor.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone e qete dhe pamja qe ofrohet eshte fantastike. 

Ka akses shume te lehte ne Liqenin Artificial, Liqenin e Thate, Kopshtin Botanik etj.

 

Cmimi: 400 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te dhe te fundi
Me Qira 1019-13L 500 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te dhe te fundit te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pall
Me Qira 918-35d 300 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje p
Me Qira 517-7K 300 €

Apartament me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hajdar Hidri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pall
Me Qira 715-30d 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hajdar Hidri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane.Ndodhet ne katin e pare te nje vile 2 kateshe,
Me Qira 115-5r 320 €

Apartament me qera ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane.Ndodhet ne katin e pare te nje vile 2 kateshe, buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla, prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 314-45E 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla, prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje ...

Apartament me qera prane qendres se Tiranes 

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pall
Me Qira 1117-57d 300 €

Apartament me qera prane qendres se Tiranes  Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me me qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjasht
Me Qira 518-68d 350 €

Apartament 2+1 me me qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...