Apartament duplex me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane

ID TRR-918-17S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 850
Kati 1
Sipërfaqe m2 275
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Barrikadave

Apartament dupleks me qera ne rrugen Cerciz Topulli, prane rruges se Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje ndertese kater kateshe, me hyrje te vecuar.

Ka nje siperfaqe prej 240 m2 ndertim dhe nje oborr te vogel prej 35 m2.

Ne katin e pare ka nje soxhorno, nje kuzhine te vecuar, nje tualet, nje korridor dhe nje ballkon.

Ne katin e dyte ka tre dhoma gjumi, nje garderobe ne dhomen e gjumit matrimoniale, nje korridor, dy tualete dhe dy ballkone.

Ofrohet i mobiluar me nje stil pjeserisht antik, salloni dhe kuzhina jane te shtruara me parket, pjesa tjeter eshte e shtruar me pllaka.

Ka te instaluar ne cdo ambient kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Oborri ofron nje ambient relaksi dhe eshte i mbjelle me peme e lule.

Prona ndodhet shume prane Qendres se Tiranes, zones se Stacionit te Trenit, zones se Ushtarit te Panjohur dhe rruge te tjera nderlidhese ne qytet.

Brenda ne cmim perfshihet edhe nje parkim.

 

Cmimi: 850 Euro / Muaj perfshire taksat.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 216-19b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te dhe te
Me Qira 619-57S 800 €

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te 8-te te nje pallati ...

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne qender te qytet
Me Qira 314-1j 800 €

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje kompleks ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 218-25T 800 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile tre ...

Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e II-te te nje
Me Qira 613-17S 800 €

Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje vile. Ofron nje ...

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Ti
Me Qira 120-30H 900 €

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Tirane. Ndodhet ne ...

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 819-31S 750 €

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne T
Me Qira 819-14S 750 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne Tirane. Ndodhet ...