Apartament luksoz 2+1 me qira prane Kopshtit Botanik ne Tirane

ID TRR-821-32V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 2
Sipërfaqe m2 200
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selite e Vjeter

Apartament luksoz me qira ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.
Pozicionohet ne nje zone shume te njohur dhe te pelqyer per banim, ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te mire-administruar.
Salloni dhe kuzhina ndajne te njejten hapesire, ka 2 dhoma gjumi, 2 banjo, depo, garderobe, korridor dhe ballkon, te gjitha te organizuara ne nje siperfaqe prej 200 m2.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre luksoze, salloni eshte i arreduar me nje stil elegant, kuzhina i ka te gjitha pajisjet elektroshtepiake dhe nje ambient per ngrenie te bere me pllake mermeri, secila nga dhomat e gjumit kane ambient per zyre dhe kane mobilim modern, banjot kane hapesire te bollshme, ballkoni ofron nje pamje te bukur te qytetit dhe te maleve dhe palestra i ka te gjitha pajiset.
Pajisjet hidrosanitare, sistem sigurie e brendshme dhe e jashtme me kamera dhe alarm, filter per ujin, shtrimi i shtepise me parket cilesor druri, mobiliet e punuara me material te shtrenjta dhe grilat dhe tenda me mbyllje elektrike e bejne pronen shume me terheqese duke ofruar nje jete mjaft te rehatshme.
Ambienti shtepiak ngrohet dhe ftohet nepermjet sistemit qendrore chiller.
Duke u orientuar nga veri-perendimi, hyrja ndricohet me drite natyrale pergjate dites.
Ka edhe nje garazhde te mbyllur per parkimin e makines.
Ka akses te lehte ne zonen e Liqenit Artificial, Kopshtit Zoologjik dhe prane Unazes se Madhe te Tiranes.

Cmimi: 1200 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te r
Me Qira 516-17b 1100 €

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri rezidencial prane ...

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te
Me Qira 320-27D 1300 €

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ...

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar n
Me Qira 215-33m 1300 €

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne kat te 8 te nje ...

Apartament lukzos 2+1 me qera te Parku i Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati
Me Qira 513-7 1100 €

Apartament lukzos 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati
Me Qira 619-44T 1300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te n
Me Qira 516-16K 1300 €

Apartament 2+1 me qera Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament moderne 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat
Me Qira 419-19T 1100 €

Apartament moderne 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 419-17L 1300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron ...