Apartament luksoz 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-314-1j)

ID TRR-314-1j
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 137 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Barrikadave

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje kompleks te ri pallatesh, duke ofruar cdo fasilitet te nevojshem.

Avantazh i kesaj prone eshte mobilimi dhe rehatia qe te krijon.

Gjithcka eshte projektuar nga arkitekt, me nje shije te vecante mes modernes dhe klasikes.

Apartamenti ofron siperfaqe 137m2 te shperndare ne sallon ndenje, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, korridor, ballkon, 2 banjo dhe studio.

Kuzhina eshte e plotesuar me te gjitha pajisjet te nje cilesie te larte.

Ne kete banese do te gjeni: system ngrohje qendrore me gaz, kondicionere, tualet me vaske ne dhomen matrimoniale, studio brenda dhomes tjeter, dhome per femijet, dollape mural teper funksional neper tere shtepine, pajisje eletroshtepiake moderne, abazhure dhe tavoline kristali.

Dritaret dopioxham krijojne qetesi absolute brenda ne apartament.

Pallati ofron ashensore dhe siguri 24h, mundesi parkimi dhe administrim.

 

Cmimi: 800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks me qera ne rrugen Cerciz Topulli, prane rruges se Barrikadave ne Tirane.

Ndodh
Me Qira 918-17S 850 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Cerciz Topulli, prane rruges se Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ...

Apartament 3+1 me qera perballe Qendres Globe ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e IV-rt te nje pal
Me Qira 314-28j 850 €

Apartament 3+1 me qera perballe Qendres Globe ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, me ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.
Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks p
Me Qira 914-42b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks pallatesh prane ...

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 819-31S 700 €

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te
Me Qira 919-33S 850 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Shtepia ka ...

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartament
Me Qira 214-55b 900 €

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin ...

Apartament me qera per zyra prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 313-23 850 €

Apartament me qera per zyra prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri
Me Qira 816-1b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ...