Apartament luksoz me qera ne Rezidencen Long Hill afer TEG-ut neTirane (TRR-714-3j)

ID TRR-714-3j
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 140 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Longhill Residence Lunder

Apartament me qera ne Lunder, Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara rezidenciale ne Tirane.

Ne mes te ajrit te paster te fshatit dhe larg zhurmes se qytetit.

Ndertimi eshte teper cilesor dhe modern, i cili siguron administrim, siguri 24h, pishina verore, lokal, etj.

Ky apartament pozicionohet ne katin e dyte, me siperfaqe totale 140m2.

Hapesira eshte e ndare ne sallon ndenje, ambjent gatimi dhe ndrenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

E modifikueshme ne 3 dhoma gjumi.

Mobilimi eshte i ri, ne nje stil mjaft elegant dhe komod.

Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme, sikurse dhoma e dyte e gjumit mund te mobilohet ne varesi te kerkesave tuaja.

Sistem qendron ngrohje-ftohje inverter.

Dhomat jane te orientuara nga lindja kurse ne ballkon mund te shijoni perendimin e diellit dhe pamjen relaksuese te fshatit.

Se bashku me apartamentin ju ofrohen dhe dy vende parkimi te personalizuara.

 

Cmimi: 1500 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Shtepia eshte e lokalizuar ne nje zone
Me Qira 821-29A 1600 €

Apartament modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Shtepia eshte e lokalizuar ne nje zone mjaft te populluar ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te
Me Qira 516-19b 1400 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te pallatit te ...

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, p
Me Qira 419-66L 1400 €

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, pjese e nje qendre ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Me Qira 321-12D 1400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhina eshte e vecuar si dhome me vete, dy dh
Me Qira 1022-39G 1600 €

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhina eshte e vecuar si dhome me vete, dy dhoma gjumi, nje ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katet e larta ne nje p
Me Qira 1015-3b 1400 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ri te ...