Apartament me qera shume prane me zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-217-48D
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 220 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Perlat Rexhepi

Apartament dupleks me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.

Apartament ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri.

Siperfaqja totale prej 220 m2  eshte e organizuar ne 170 m2 siperfaqe e brendshme dhe 50 m2 verande.

Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne :

Kati i Pare: Salloni ku ndodhet dhe nje oxhak funksional, kuzhine e vecuar sebashku me ambientin e ngrenies, dhome lavanteri, tualet dhe dalje  ne verande.

Kati  i dyte: Tre dhoma gjumi njera prej te cilave ka dhe dhome garderobe brenda, ballkon, korridor dhe dy tualete.

Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar me nje stil modern dhe shume komod, ka mure dekorative me tulle ngjyre kafe.

Apartamenti eshte i shtruar me parket pervec  pjeses se kuzhines qe eshte i shtruar me pllaka cilesore.

Dritaret jane druri, dopio xham  dhe veranda ka orientim nga jugu,lindja dhe perendimi me nje pamje te hapur dhe duke ofruar drite dielli gjate gjithe dites.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nepermjet kondicionereve te pajisur ne cdo dhome.

Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne zonen e bllokut,  ne sheshi Wilson dhe shume prane Parkut Kombetar.

Pallati ofron administrim, ashensor dhe kamera sigurie.

Ofrohet nje vend parkimi te perfshire ne cmim.

 Cmimi 1300 Euro/muaj. (Tatim i perfshire)

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira ne zonen e Saukut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ten je resi
Me Qira 714-12D 1200 €

Apartament 3+1 me qira ne zonen e Saukut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ten je residence. Siperfaqja ...

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes.

Residenca pozicio
Me Qira 1114-58a 1400 € €

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes. Residenca pozicionohet pak metra ...

Apartment dupleks me qera pjese e nje vile ne rrugen Ali Visha ne Tirane.

Zona eshte mjaft e pref
Me Qira 514-8a 1250 € €

Apartment dupleks me qera pjese e nje vile ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Zona eshte mjaft e preferuar dhe e ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje nga zon
Me Qira 714-27j 1200 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te ...

Aparatment 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 819-17T 1200 €

Aparatment 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e Madh dhe me zonen e Bllokut ne T
Me Qira 217-45a 1400 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e Madh dhe me zonen e Bllokut ne Tirane. I ...

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte
Me Qira 618-13d 1200 €

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje kompleksi ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje komplek
Me Qira 917-4L 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri prane zones ...