Apartament 3+1 me qera prane qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-518-13d)

ID TRR-518-13d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 306 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert pjese e nje residence me vila dhe apartamente.

Siperfaqja e brendshme eshte 190 m2 dhe siperfaqe verande 116 m2 

Siperfaqja e brendshme eshte organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, , dy ballkone dhe lavanderi.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar pervec kuzhines ose i mobiluar ne varesi te kerkesave te klientit.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga sistem qendror chiller.

Te gjitha dhomat kane dalje ne verande, ku ofrohet nje pamje shume e bukur.

Apartamenti orientohen nga veri-lindja.

Dyeshemeja eshte e shtruar me parket.

Rezidenca ju ofron siguri, administrim, qetesi etj.

Zona eshte shume e qete, e preferuar dhe ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Durres.

Vend parkimi i perfshire ne cmim.

 

Cmimi 1300 Euro/muaj. ( i pamobiluar)

          1600 Euro/muaj (i mobiluar)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe o
Me Qira 418-66d 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ofron nje siperfaqe ...

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pa
Me Qira 218-46R 1200 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ne ...

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pall
Me Qira 515-39b 1400 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte
Me Qira 618-13d 1200 €

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje kompleksi ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje nga zon
Me Qira 714-27j 1200 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne katin e 8-te dh
Me Qira 1019-42D 1220 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 8-te dhe te 9-te te nje ...

Apartament 3+1 me qira ne zonen e Saukut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ten je resi
Me Qira 714-12D 1200 €

Apartament 3+1 me qira ne zonen e Saukut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ten je residence. Siperfaqja ...

Apartament 3+1 me qera prane Albasades Amerikane ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje nga zon
Me Qira 1113-43 1200 €

Apartament 3+1 me qera prane Albasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te mira dhe ...