Apartament 3+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane

ID TRR-715-27d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650 Euro
Kati 7
Sipërfaqe m2 360 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Liqeni i Thate

Apartament 3+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor.

I organizuar ne model papafingo.

Me nje siperfaqe totale 360 m2 ofron : sallon, kuzhine, zone ngrenje, dhome ndenje me oxhak, 3 dhoma gjumi, dhome garderobe, 2 tualete, ballkon per barbecue, verande.

Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Veranda ofron nje vend shlodhjeje dhe nje pamje te mrekullueshme te Tiranes dhe Liqenit Artificial.

Apartamenti eshte i ndricuar gjate dites me drite natyrale.

Ngrohje/ ftohje me kondicionere.

Pallati pozicionohet ne nje zone te qete e te preferuar te qytetit, prane te gjitha sherbimeve te nevojshme per nje jete komode.

Pallati ofron akses ne zonen e Liqenit Artificial, kopshtit Zoologjik, rrugen Liqeni i Thate, rruga Peti. 

 

 Cmimi 650 Euro/ muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Mustafa Kacaci prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 1020-23V 510 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Mustafa Kacaci prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 818-18L 750 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje palla
Me Qira 515-51m 550 €

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera perball shkolles Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te te nje
Me Qira 618-18L 600 €

Apartament 3+1 me qera perball shkolles Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne n
Me Qira 514-24b 600 €

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ...

Apartament 3+1 e qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 217-51d 550 €

Apartament 3+1 e qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi.
Banesa ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te r
Me Qira 1116-41L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi. Banesa ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Siperfaqja prej ...

Apartament 3+1 me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te n
Me Qira 720-13D 600 €

Apartament 3+1 me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese tre ...