Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane

ID TRR-1019-69L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 0
Sipërfaqe m2 156
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I ne Tirane


Apartament 3+1 me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.
Ka siperfaqe totale prej 156 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me nje mobilim te ri dhe modern.
Ka te instaluar 4 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen e te gjith ambientit.
Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjith dites.
Ballkoni ofron pamje te kendshme nga bulevardi dhe zona perreth.
Dritaret jane dopjo xham dhe te pajisura me grila.
Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.
Ka akses direkt ne Bulevardin e Ri, rrugen e Barrikadave, rrugen Reshit Petrela dhe rruge te tjera lidhese.
Pallati eshte i pajisur me 2 ashensor, ofron administrim dhe siguri 24-ore.
Ka mundesi parkimi me pagese ekstra ne zonen perreth.
Cmimi: 1000 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 318-1d 1100 €

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe.

S
Me Qira 619-36T 900 €

Apartament 3+1 me qera ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe. Shtepia ka nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te
Me Qira 316-43T 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 216-19b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Apartamenti ofron 166 m2 te shfrytezuar
Me Qira 513-24 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ofron 166 m2 te shfrytezuara ne sallon te madh ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 719-25T 950 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te n
Me Qira 1117-48L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane.
Ndo
Me Qira 1018-29E 950 €

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...