Apartament modern 1+1 me qira tek Residenca Foleja e Gjelbert ne Tirane

ID TRR-923-26Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 5
Sipërfaqe m2 78
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi

Apartament modern 1+1 me qira prane Ring Center, ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 78m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, nje dhome gjumi e cila ka akses gjithashtu ne ballkon, nje tualet dhe  korridori lidhes.
Orientimi nga Lindja mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne te dy ambientet.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar, me cdo gje te re moderne dhe te pabanuar me pare.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire dhe lavastoviglia.
Eshte pjese e nje pallati te ri modern, te pajisur me ashensor dhe qe ofron adminstrim dhe siguri.
Pallati eshte pjese e nje Residence te qete, modern, dhe te mireadminstruar.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga e Durresit, rruga Dritan Hoxha, zona e Qendres etj.

Cmimi 650 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin
Me Qira 722-21Z 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pal
Me Qira 1221-52N 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me nje ...

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa, mbi pasticeri Venezia ne Tirane.

Apartamenti ndod
Me Qira 418-46d 550 €

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa, mbi pasticeri Venezia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Cameria ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te
Me Qira 323-12G 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Cameria ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne Rrugen Marko Bocari prane Nobis Center ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 617-39K 550 €

Apartament me qera ne Rrugen Marko Bocari prane Nobis Center ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin 6-te te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Faik Konica, prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Pozic
Me Qira 1122-72V 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Faik Konica, prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament 1+1 per qera prane rruges Vilat Gjermane ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Me Qira 823-28X 550 €

Apartament 1+1 per qera prane rruges Vilat Gjermane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje vile te ...

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Kika, prane kompleksit Kika 2, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicio
Me Qira 223-10Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Kika, prane kompleksit Kika 2, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8 ...