Apartament 1+1 per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-324-31A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 6
Sipërfaqe m2 82
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Islam Alla

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Islam Alla, shume prane qendres se Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 6te te nje pallati me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 82m2 dhe organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Ofrohet totalisht e mobiluar ne nje stil bashkekohor, eshte i gjithi i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicioner ne te gjitha ambientet e shtepise.
Te gjitha dritaret jane te orientuara nga perendimi gje e cila mundeson drite natyrale gjate gjithe dites.
Zona eshte e zhvilluar dhe lidhet lehtesisht me rruget kryesore te qytetit si rrugen e Kavajes, Myslym Shyrin dhe qendren e Tiranes.


Cmimi: 650 euro/muaj (tatimi i perfshire)
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera tek Qendra Kristal in Tirana.

Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te nje godine
Me Qira 817-38K 600 €

Apartament 1+1 me qera tek Qendra Kristal in Tirana. Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te nje godine te re me ...

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa, mbi pasticeri Venezia ne Tirane.

Apartamenti ndod
Me Qira 418-46d 550 €

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa, mbi pasticeri Venezia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te
Me Qira 1022-16G 600 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ...

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Me Qira 419-32S 750 €

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Ndodhen nga ...

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te
Me Qira 1121-32V 700 €

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira te kompleksi Kika, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte t
Me Qira 722-13G 600 €

Apartament 1+1 me qira te kompleksi Kika, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament  1+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba prane Sheshit Skenderbej.
Apartamenti  ndo
Me Qira 323-11R 550 €

Apartament  1+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba prane Sheshit Skenderbej. Apartamenti  ndodhet ne katin e ...

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pa
Me Qira 1117-62d 550 €

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka ...