Apartament 1+1 me qira ne rrugen 5 Maji ne Tirane

ID TRR-723-5Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 62
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Luzha

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 5 Maji shume prane shkolles Tirana Jone,ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 62m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzine i cili ka akses ne ballkon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Orientimi i apartamentit eshte Lindje duke i mundesar baneses ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar dhe te pabanuar me pare.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar te pajisur me ashensor, qe ofron adminstrim dhe siguri.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Ferit Xhajko, rruga Siri Kodra, zonen e Spitaleve etj.

Cmimi 400 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje
Me Qira 813-15 300 €

Apartament 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te t
Me Qira 414-14b 350 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 1019-12T 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mic Sokoli prane zones se Zogut te Zi, ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 1018-6E 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mic Sokoli prane zones se Zogut te Zi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament me qera ne rrugen e Durresit, perballe me Ambasaden Polake.

Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 1217-43R 255 €

Apartament me qera ne rrugen e Durresit, perballe me Ambasaden Polake. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nj
Me Qira 918-9d 350 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Edit Durham ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistu
Me Qira 1115-33b 320 €

Apartament me qera ne rrugen Edit Durham ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzis
Me Qira 1119-30T 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues pa ...