Apartament 1+1 me qira prane Emerald Center ne Tirane

ID TRR-124-14Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 3
Sipërfaqe m2 75
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Ruga 5 Maji

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 5 Maji shume prane qendres Emerald Center ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e  3 te nje pallati te ri te sapoperfunduar.
Me nje siperfaqe totale prej 75m2 organizohet ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, nje dhome gjumi e cila gjithashtu ka akses ne ballkon, nje tualet, dhe korridori lidhes.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar me nje mobilim te ri, modern dhe te pabanuar me pare.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Orientimi nga perendimi mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjithe elektroshtepiaket.
Banesa eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar, i pajisur me dy ashensore dhe te mireadministruar.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe ka akses te shpejte me rrugen e Dibres, rrugen Ferit Xhajko, zonen e Medreses etj.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per qira prane rrethrrotullimit te Saukut te Vjeter, ne rrugen Xhebrahimet ne Tirane.
Me Qira 1023-32X 400 €

Apartament 1+1 per qira prane rrethrrotullimit te Saukut te Vjeter, ne rrugen Xhebrahimet ne Tirane.  Apartamenti ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te r
Me Qira 1017-26L 370 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.

Banesa ndodhet ne nje lagje
Me Qira 214-8b 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Banesa ndodhet ne nje lagje mjaft te qete te ...

Apartament me qira ne rrugen Siri Kodra, shume prane zones se Selvise dhe Qendres ne Tirane.
P
Me Qira 523-33Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen Siri Kodra, shume prane zones se Selvise dhe Qendres ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament 1+1 me qira prane Ministrise se Mbrojtjes ne Tirane.

Banesa Pozicionohet ne katin e ka
Me Qira 324-61C 450 €

Apartament 1+1 me qira prane Ministrise se Mbrojtjes ne Tirane. Banesa Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 1018-10L 380 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Ndertesa ne te cilen ndodhet hyrja eshte
Me Qira 621-4V 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndertesa ne te cilen ndodhet hyrja eshte e re, e pajisur me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 416-25K 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...