Apartament modern 2 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

ID TRR-514-28b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 120 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Pallati eshte I ri, teper cilesor dhe eshte I pajisur me 2 ashensore. Ai ndodhet buze rruge kryesore dhe gjithashtu ofron siguri dhe administrim 24 ore.

Me nje siperfaqe prej 120 m2 apartamenti eshte ndare ne kete menyre:

-Sallon se bashku me kuzhinen,

-2 dhoma gjumi, njera matrimoniale dhe tjetra per femije,

-2 ballkone ku ne njerin prej tyre eshte vendosur dhe nje tavoline me 4 karrige,

-Koridor ne te cilin jane vendosur dhe 2 rafte per kepuce ose rroba.

-Dhe 2 tualete.

Ka nje mobilim modern dhe disa prej paisjeve jane te reja.

Eshte e kompletuar me te gjitha paisjet ku mund te permendim, sobe, tv, frigorifer, kondicioner e cila ndodhet ne sallon etj.

Ballkonet kane nje pamje nga jugu dhe jane plot ajer te paster. Dritaret jane te pajisura me grila dhe dopio xham.

Zona eshte mjaft e mire, pelqehet shume nga te huajt pasi ndodhet 10 minuta ne kembe larg Bllokut dhe qendres se Tiranes.

Ka mundesi per parkim makine.

Cmimi 600 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e dyte te
Me Qira 513-25 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament me qira prane Gjykates se Larte ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane
Shtepia ndodhet ne
Me Qira 1020-44i 500 €

Apartament me qira prane Gjykates se Larte ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane Shtepia ndodhet ne katin e 10-te te ...

Apartament 2+1 me qera shume prane me rrugen e Elbasanit.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nja pal
Me Qira 717-8L 550 €

Apartament 2+1 me qera shume prane me rrugen e Elbasanit. Pozicionohet ne katin e 8-te te nja pallati te ri, buze ...

Apartament me qera prane rruges Fadil Rada dhe Gjykates se Apelit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9
Me Qira 516-22b 700 €

Apartament me qera prane rruges Fadil Rada dhe Gjykates se Apelit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te ...

Apartament 2+1 per qira prane zones se Bllokut ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 6 te nje pal
Me Qira 421-30V 650 €

Apartament 2+1 per qira prane zones se Bllokut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 217-52L 700 €

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta
Me Qira 315-29d 470 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Tiranes,shume ...

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. 
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nj
Me Qira 414-15b 570 €

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne ...