Apartament modern 2+1 me qira prane zones se TEG ne Tirane

ID TRR-1021-29A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 1
Sipërfaqe m2 139
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Apartament modern me qira ne zonen e Lundres ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne kat te pare dhe eshte pjese e nje rezidence te re dhe moderne te perbere nga pallate 3-kateshe ne Lunder, shume prane me TEG.
Rezidenca ne te cilen ndodhet apartamenti ofron siguri, administrim, gjenerator ne rast nderprerje dritash, gjelberim, pastertim dhe qetesi.
Siperfaqja totale e hyrjes eshte 139 m2 ndersa siperfaqja e brendshme eshte 122 m2 qe organizohet ne sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe dy ballkone.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje standart te nje cilesie te larte, salloni ka nje hapesire te bollshme, kuzhina eshte e pajisur me elektroshtepiake cilesore, dhomat e gjumit jane te shtruara me parket dhe kane nje arredim shume modern dhe njera nga banjot ka dush te mbyllur.
Eshte e pajisur me ngrohje dhe ftohje qendrore multi split te markes Bosch.
Ka 2 vende parkimi te perfshira ne cmim te cilat ndodhen ne katet gjysem nentoke te pallatit.
Orientohet per nga jug-perendimi duke ofruar pamje te lire dhe diell ne pjesen me te madhe te dites.

Cmimi: 1200 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Saukut ne Tirane, kompleksi Touch of Sun.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 522-50A 1300 €

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Saukut ne Tirane, kompleksi Touch of Sun. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 2+1 me qera Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te n
Me Qira 516-16K 1300 €

Apartament 2+1 me qera Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me
Me Qira 719-19a 1150 €

Apartament me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ofron ...

Apartament dupleks me qira ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-5-te te nje p
Me Qira 1220-7V 1250 €

Apartament dupleks me qira ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit
Me Qira 717-49L 1300 €

Apartament 2+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit te ri te ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane

Ndodhet na katin e 5-te te nje pa
Me Qira 717-48L 1100 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane Ndodhet na katin e 5-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 prane Liqenit te Tiranes .

Apartamenti pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te
Me Qira 524-11C 1250 €

Apartament 2+1 prane Liqenit te Tiranes . Apartamenti pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate, me akses te menjehershem ne Parkun e Liqenit, ne
Me Qira 1223-11Z 1300 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate, me akses te menjehershem ne Parkun e Liqenit, ne Tirane. Shtepia ...