Apartament modern 2+1 me qira tek Kopshti Botanik ne Tirane

ID TRR-124-6Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900
Kati 2
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selite e Vjeter


Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter, tek Kopshti Botanik ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 110m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 97m2 e organizuar ne sallon ndenje se bashku me ambient gatimi qe ka akses ne ballkon, 2 dhoma gjumi,dy  tualete dhe 3 ballkone.
Njera nga dhomat e gjumit ka akses ne tualet, dhe te dyja dhomat kane akses ne ballkon.
Orientimi i shtepise eshte Juglindje duke bere qe te jete e ndricuar per gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sisteem qendror kondicionimi e implementuar ne cdo ambient, gjithashtu oxhaku ne ambientin e ndenjes eshte funksional.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire lavastoviglia dhe mikrovale, gjithashtu ne shtepi gjendet makina larese dhe tharese.
Tualetet jane te investuara ne detaje dhe kane te instaluar sistemin e ngrohjes.
Shtepia ofrohet per qira totalisht e mobiluar me nje stil modern, dhe shume pak e banuar me pare.
Eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar.
Zona eshte mjaft e qete dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: zona e Kodres se Diellit, Liqeni Artificial, Kopshti Zoologjik etj.

Cmimi: 900 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e nente te
Me Qira 223-41G 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e nente te nje pallati te ri, ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dervish Hima, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 922-36Z 850 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dervish Hima, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 per qira tek rruga Ibrahim Rugova ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 923-5X 1000 €

Apartament 2+1 per qira tek rruga Ibrahim Rugova ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate,  me akses te menjehershem ne Parkun e
Me Qira 1223-33G 800 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate,  me akses te menjehershem ne Parkun e Liqenit Tirane. Me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.
Shtepia poz
Me Qira 1023-39Z 800 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...

Apartament dupleks me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 218-73R 800 €

Apartament dupleks me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ...

Apartament 2+1 ne qera ne fillim te rruges se Kavajes.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 917-46L 850 €

Apartament 2+1 ne qera ne fillim te rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te ...

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat
Me Qira 615-10b 950 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane ...