Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-424-1Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 7
Sipërfaqe m2 105
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muharrem Butka

Apartament 2+1 me qira shume prane Parkut Olimpik dhe Residences Lake View, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 7 por jo te fundit te nje pallati me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 105m2 organizohet ne sallon se bashku me ambient gatimi e cila ka dalje ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe dhome gjumi.
Orientimi eshte nga Lindja duke mundesuar ndricim natyral dhe pamje te lire.
Shtepia ofrohet me qira totalisht e mobiluar.
Dhoma e gjumit martesore ka te perfshire dhe nje tualet.
Eshte pjese e nje pallati ne rruge kryesore qe ofron administrim,ashensor dhe siguri.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me zonen e Komunes se Parisit, Kompleksin Dinamo, autostraden Tirane-Elbasan etj.

Cmimi 800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern 2+1 me qera shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1019-75L 700 €

Apartament modern 2+1 me qera shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te pjese e nje ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Besim Imami ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te n
Me Qira 324-62X 700 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Besim Imami ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati 5 ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Rifat Bodinaku ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 8,
Me Qira 823-34X 700 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Rifat Bodinaku ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 8, kati i fundit i nje ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 7-te te n
Me Qira 124-49G 700 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne
Me Qira 1113-9 700 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje nga pikat kyce ...

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen Qamil Guranjaku, tek drejtoria e  Higjenes, ne Tirane.
Me Qira 1123-5Z 700 €

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen Qamil Guranjaku, tek drejtoria e  Higjenes, ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Shtepia esht
Me Qira 1123-21Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dervish Hima, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 922-36Z 850 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dervish Hima, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te ...