Apartament modern 2+1 me qira tek Pazari i Ri ne Tirane

ID TRR-124-43Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Kati 2
Sipërfaqe m2 104
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Pazari i Ri

Apartament 2+1 modern me qira tek Pazari i Ri shume prane Qendres ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te  vjeter.
Ka nje siperfaqe totale prej 104m2 te organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi i vecuar, dy dhoma gjumi, tualet me dritare, nje ballkon, korridori lidhes dhe depo.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner qendror, gjithashtu banesa ka te instaluar soben me palete per ngrohje.
Kuzhina eshte e pajisur me dritare, eshte e vecuar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Banesa eshte e shtruar me parket druri, lartesia e apartamentit eshte 3.90, stil italian.
Dhoma e dyte ka akses ne ballkon.
Orientimi eshte Jug dhe Veri duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Shtepia ofrohet me qira totalisht e mobiluar me nje stil modern.
Eshte pjese e nje pallati te vjeter, pozicionuar brenda Pazrit te Ri, shume prane qendres se Tiranes.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Qemal Stafa, rruga Hoxha Tahsim, Qendra e Tiranes etj.
Ofrohet post parkimi me kosto ekstra.

Cmimi 1500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te
Me Qira 516-19b 1400 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te pallatit te ...

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dy
Me Qira 219-35S 1400 €

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane.
Pozicionohe
Me Qira 1219-25L 1600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dhjete ...

Apartament modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Shtepia eshte e lokalizuar ne nje zone
Me Qira 821-29A 1600 €

Apartament modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Shtepia eshte e lokalizuar ne nje zone mjaft te populluar ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat
Me Qira 913-17 1400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat me cilesore dhe te ...

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder.

Rezidence shume e preferuar dhe e njohur du
Me Qira 317-3a 1400 €

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder. Rezidence shume e preferuar dhe e njohur duke ofruar per ...

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, p
Me Qira 419-66L 1400 €

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, pjese e nje qendre ...