Apartament modern me qira prane Unverisitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane

ID TRR-1121-20N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 6
Sipërfaqe m2 117
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Apartament 2+1 modern me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire.
Pallati eshte i mire administruar dhe i pajisur me ashensor.
Siperfaqja prej 117 m2 perfshin nje sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumit, 2 banjo, nje korridor dhe nje ballkon.
Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil kontemporan, i shtruar i gjithi me parket, salloni, kuzhina dhe ambienti per ngrenie ndajne nje hapesire te perbashket, kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, secilat nga dhomat e gjumit jane te mobiluara ne menyre modern, njera banjo ka dush te mbyllur dhe pamja qe ofron ballkoni eshte ajo e maleve dhe banesave perreth.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondioneret e instaluar ne cdo dhome.
Orientimi nga lindja lejon ndricim te bollshem me drite natyrale pergjate gjithe dites.

Ne cmim perfshihet nje vend parkimi prej 15 m2.
Lidhet me rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen Asim Vokshi dhe rrugen e Durresit.

Cmimi: 700 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e  gjashte te nje p
Me Qira 518-28d 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e  gjashte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-
Me Qira 216-2K 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 1019-34T 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, pr
Me Qira 416-28b 750 €

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ish ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te nje palla
Me Qira 618-15L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 1215-21K 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te r
Me Qira 619-17L 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 ne qera ne fillim te rruges se Kavajes.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 917-46L 800 €

Apartament 2+1 ne qera ne fillim te rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te ...