Apartament modern per shitje prane Unverisitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane

ID TRS-1121-19N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 200.000
Kati 6
Sipërfaqe m2 117
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Apartament modern 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ky apartament pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te mire administruar dhe te pajisur me ashensor.
Organizohet ne nje sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumit, 2 banjo, nje korridor dhe nje ballkon, te gjitha te perfshira ne nje siperfaqe totale prej 117 m2 dhe siperfaqe e brendshme prej 96.7 m2.
Cfare e ben kete shtepi kaq te pelqyeshme dhe te pershtatshme per nje jetese komode eshte arredimi modern dhe mobiliet cilesore me te cilat eshte mobiluar, dyshemeja eshte e mbuluar me parket, salloni dhe kuzhina ndajne nje hapesire te vetme ne te cilen perfshihet edhe nje ambient ngrenie, kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme per gatim, dhomat e gjumit jane te mobiluara ne menyre kontemporane secila me krevat dopio, njera nga banjot ka dush te mbyllur dhe pamja qe ofron ballkoni eshte ajo e maleve ne horizont, qiellit dhe banesave perreth.
Cdo dhome ka te instaluar nga nje kondicioner per ngrohje dhe ftohje.
Orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim te bollshem me drite natyrale.

Ne cmim perfshihet edhe nje vend parkimi me siperfaqe 15 m2.
Ka dalje direkte tek Zogu I Zi duke u lidhur me rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen Asim Vokshi dhe rrugen e Durresit.

Prona eshte e pajisur me ceritifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 200.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Në Shitje 916-22b 205.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ne ...


Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 820-13D 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje ...


Apartament modern per shitje ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit 1 ne Tirane.
Pozicionohet
Në Shitje 323-59Z 205.000 €

Apartament modern per shitje ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit 1 ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qemal Stafa, prane Prokurorise se Pergjithshme.
Apartamenti poz
Në Shitje 623-25X 189.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qemal Stafa, prane Prokurorise se Pergjithshme. Apartamenti pozicionohet ne katin ...

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete
Në Shitje 1015-25K 187.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Në Shitje 1017-7L 210.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha shume prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane.
Në Shitje 524-64Z 210.000 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha shume prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane. Eshte i ...

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri, poshte Maternitetit te Ri ne Tirane.
Pozicion
Në Shitje 324-48A 197.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri, poshte Maternitetit te Ri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...