Apartament per zyra me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-217-29d)

ID TRR-217-29d
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 62 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri, ne zonen e Bllokut

Apartament per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter.

Apartamenti eshte i mirembajtur, i rregulluar dhe ofrohet bosh.

Eshte i shtruar me pllake cilesore dhe dritaret jane dopio xham .

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga dy kondicionere te montuar ne secilen nga dhomat.

Zona eshte nje nga me te njohurat dhe te preferuarat ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej 62 m2 te organizuar ne kuzhine, 2 dhoma, koridor, tualet dhe dy ballkone.

 

Cmimi 350 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane Bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri
Me Qira 618-22L 450 €

Zyre me qera prane Bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane bulevardit Zogu i Pare ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 514-53b 400 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane bulevardit Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje ...

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3 kates
Me Qira 1115-61K 400 €

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3 kateshe ne ane te rruges ...

Zyre me qera perballe Ish Ekspozites ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te nje
Me Qira 218-16d 300 €

Zyre me qera perballe Ish Ekspozites ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te nje pallati te ...

Apartament 1+1 e mobiluar per zyre me qera tek Zogu i Zi ne Tirane.Pozicionohet ne katin e katert te
Me Qira 914-26a 300 € €

Apartament 1+1 e mobiluar per zyre me qera tek Zogu i Zi ne Tirane.Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat te ri ...

Zyre me qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri
Me Qira 120-3S 250 €

Zyre me qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Ofrohet apartament 2+1 per zyre me qera prane rruges se Kavajes, ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Me Qira 419-30S 300 €

Ofrohet apartament 2+1 per zyre me qera prane rruges se Kavajes, ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane
Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 3-kat
Me Qira 1117-29L 400 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 3-kateshe shume prane ...