Ambient zyre me qira tek Ish Parku ne Tirane

ID TRR-523-22Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 57
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndre Mjeda

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda, tek zona e Ish Parkut ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 57m2 te organizuar ne 2 ambiente pune, 1 tualet, dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Perendim duke bere qe apartamenti te jete i ndricuar.
Zyra eshte e shtruar me pllake, dhe  investuar.
Zyra eshte opsion i mire per destinacione te ndryshme biznesi, si zyre marketingu, zyre arkitekture etj.
Apartamenti jepet dhe per banim.
Zona ka akses te shpejte me rrugen Artan Lenja, rrugen Frosina Plaku, rrugen e Kavajes etj.

Cmimi 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 218-12L 430 €

Zyre me qera prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter ne ...

Zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje palla
Me Qira 713-6 300 €

Zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te sapo ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-k
Me Qira 717-28L 500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe me hyrje te ...

Zyre me qira ne rrugen Fadil Rada, shume prane Pazarit te Ri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e per
Me Qira 523-1Z 500 €

Zyre me qira ne rrugen Fadil Rada, shume prane Pazarit te Ri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e perdhe te nje ...

Ambient zyre me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Me Qira 122-13V 500 €

Ambient zyre me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze ...

Jepet zyre me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Ndodhet ne katin 3-te te nje qendre tregtare.
Z
Me Qira 1019-45S 450 €

Jepet zyre me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Ndodhet ne katin 3-te te nje qendre tregtare. Zyra ka nje ...

Apartament 1+1 e qera ne qender te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne fillimin e rruges se Kavajes, du
Me Qira 1213-13b 500 € €

Apartament 1+1 e qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne fillimin e rruges se Kavajes, duke u pozicionuar ne ...

Apartament per zyre me qera prane Arkives se Shtetit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ko
Me Qira 116-13b 350 €

Apartament per zyre me qera prane Arkives se Shtetit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te ri ...