Zyre me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane

ID TRR-215-35M
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 85 m2
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Artkitekt Kasemi

Ambient per zyra me qera tek zona e Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te  nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe prej 85m2 e organizuar ne ambient te hapur me mundesi organizimi sipas preferencave.
E rrethuar me vetrata te medha xhami ofron ndricim natyral gjate gjithe dites dhe mundesi shume te mire reklamimi per biznesin tuaj.
Punimet e brendshme jane te kryera rishtazi dhe me cilesi te larte.
Ka te instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen, i pajisur me tualet.
Ambienti eshte I pershtatshem per biznese te ndryshme si :zyra avokatie/kontabel , klinike , call center etj.
E lokalizuar prane rruges kryesore , afer qendres se Tiranes ,me akses ne rrugen Bardhyl , bulevardin Zhan D’Ark etj. 
Pallati ofron administrim dhe mirembajtje. 
Mundesi per nje vend parkimi.


Cmimi 450 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vje
Me Qira 318-19d 500 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka siperfaqe ...

Zyra me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 418-40d 400 €

Zyra me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Zyra me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Lokalizohen ne nje zone qendrore ne katin e pare te n
Me Qira 415-41M 560 €

Zyra me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Lokalizohen ne nje zone qendrore ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-rt
Me Qira 915-34b 500 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri ...

Zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Me Qira 715913m 350 €

Zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri. Me siperfaqe 75 m2 ...

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze
Me Qira 718-10L 400 €

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Ambient zyre me qira pran Ish Stacionit te Trenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje palla
Me Qira 1020-63V 400 €

Ambient zyre me qira pran Ish Stacionit te Trenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane bulevardit Zogu i Pare ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 514-53b 400 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane bulevardit Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje ...