Apartament per zyra me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane, (TRR-1118-51d)

ID TRR-1118-51d
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 650 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 111.86 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Prane rruges Myslym Shyri

Apartament 2+1 per zyra me qera prane Tregut Cam ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te sapoperfunduar.

Siperfaqja e apartamentin eshte 111.86 m2 e organizuar ne 3 ambiente zyrash, dy tualete, ballkon dhe koridor.

Zyra eshte e re, e paperdorur me pare dhe ofrohet e pamobiluar.

Ka nje organizim mjaft te mire te ambienteve, I orientuar nga veriu dhe eshte i shtruar me parket.

Zona eshte qendrore dhe ofron akses te lehte ne rrugen Myslym Shyri, ne rrugen e Kavajes, ne qender te Tiranes.

Pallati eshte I ri, modern dhe ofron administrim dhe dy ashensore.

Mundesi parkimi me pagese ekstra ne katet e nendheshme te pallatit.

 

Cmimi 650 Euro/muaj.  (taksa te perfshira)

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Zyrat ndodhen ne katin e katert te nje pallati t
Me Qira 617-11d 700 €

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Zyrat ndodhen ne katin e katert te nje pallati te vjeter, buze ...

Apartament 3+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 1019-59S 700 €

Apartament 3+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.
Dupleksi ndodhet ne katin e 2-te dhe te
Me Qira 814-5b 700 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Dupleksi ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te ne nje ...

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen George W. Bush, prane Parlamentit ne Tirane.

Ndodhet ne
Me Qira 1218-15E 550 €

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen George W. Bush, prane Parlamentit ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te ...

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 3-katesh buze rr
Me Qira 719-38T 700 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 3-katesh buze rruges ...

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e peste te nje
Me Qira 818-52d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-t
Me Qira 1116-27K 600 €

Apartament 3+1 per zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-t
Me Qira 913-1 700 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te nje pallati te ...