Zyre me qira prane qendres ne Tirane.

ID TRR-1022-38Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 5
Sipërfaqe m2 118
Shperndarja
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kavajes

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes.
Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 5te te nje pallati te ri me ashensor ne rruge kryesore.
Ambienti ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 118m2 dhe siperfaqe te brendshme 106m2 eshte e organizuar ne sallon, dy dhoma gjumi, nje tualet, dy ballkone, dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje duke i mundesuar baneses ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ambienti jepet per qira per zyra.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet nga kondicioner i vendosur ne dy ambiente.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.
Zona ka akses te shpejte me qendren e Tiranes, rrugen e Durresit, dhe zonen e Myslym Shyrit.

Cmimi: 600 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per zyre prane Qendres Galeria ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 217-46L 550 €

Apartament 3+1 per zyre prane Qendres Galeria ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 per zyre me qira ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e
Me Qira 1121-8N 700 €

Apartament 2+1 per zyre me qira ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje ...

Ambient zyre me qira ne  rrugen e Kavajes , tek Square 21, ne Tirane.
Ndodhet  ne katin e
Me Qira 622-47Z 650 €

Ambient zyre me qira ne  rrugen e Kavajes , tek Square 21, ne Tirane. Ndodhet  ne katin e 4 banim te nje ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje
Me Qira 1015-50b 500 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri ne ...

Zyra me qera ne rrugen  Nikolla Jorga.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Ka
Me Qira 617-69d 500 €

Zyra me qera ne rrugen  Nikolla Jorga. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Ambient biznesi me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e
Me Qira 1122-9Z 500 €

Ambient biznesi me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 8te te nje pallati ...

Apartament 3+1 per zyra me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje zone sh
Me Qira 914-25j 700 €

Apartament 3+1 per zyra me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje zone shume te njohur dhe ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne
Me Qira 915-59b 700 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri ...