Apartamente 1+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane

ID TRS-920-25D
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 90.740
Kati 2
Sipërfaqe m2 69.8 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Apartamente 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu i I ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri te perfunduar ne vitin 2018.
Variantet e disponueshme jane si me poshte.
Siperfaqe totale 69.8 m2, siperfaqe e brendshme 61 m2, kati i dyte, orientim jug-perendim.
Siperfaqe totale 71 m2, siperfaqe e brendshme 62.3 m2, kati i dyte, orientim jug-perendim.
Siperfaqe totale 72.15 m2, siperfaqe e brendshme 63.1 m2, kati i dyte, orientim veri-perendim.
Siperfaqe totale 72.4 m2, siperfaqe e brendshme 62 m2, kati i tete, orientim jug-perendim.
Siperfaqe totale 98.4 m2, siperfaqe e brendshme 61.2  m2, siperfaqe ballkoni 24.4 m2 kati i gjashte, orientim veri-lindje.
Apartamentet ofrohen te perfunduara.
Ka mundesi edhe per blerje parkimi ne katin -1 te pallatit me vlere 18.000 Euro.
Pallati eshte i ndertuar me punime cilesore, hyrja eshte e pajisur me kamera dhe ofron administrim dhe ashensor.
Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne Bulevardin Zogu i I, ne rrugen Mine Peza etj
Ne process te fundit te daljes se hipotekes.

Cmimi 1300 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Marco Bocari ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nje p
Në Shitje 820-8V 76.680 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Marco Bocari ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6-katesh ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t
Në Shitje 916-49K 97.200 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 74.9 m2 dhe n
Në Shitje 521-15D 96.621 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 74.9 m2 dhe nje siperfaqe te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Në Shitje 421-24V 85.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 1020-48V 87.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Him Kolli ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje
Në Shitje 120-40H 87.500 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Him Kolli ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nj
Në Shitje 615-50m 97.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te kompl
Në Shitje 214-21b 85.000 €

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te kompleksi Kolombo 2 ...