Apartamente 2+1 ne shitje ne zonen e Kinostudios ne Tirane

ID TRS-122-6A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € .
Kati 1
Sipërfaqe m2 103.9
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Aleksander Moisiu

Apartamente per shitje ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane.
Pallati eshte ne fazat e fundit te ndertimit dhe po ndertohet me shume cilesi.
Apartamentet qe ofrohen jane:
Apartament 2+1 ne katin e pare banim me siperfaqe totale 115.5 m2, siperfaqe te brendshme 106 m2 dhe te perbashket 9.5 m2.
Apartament 2+1 ne katin e trete banim me siperfaqe totale 103.9 m2, siperfaqe te brendshme 95.3 dhe hapesire te perbashket prej 8.6 m2.
Apartament 2+1 ne katin e trete banim me hapesire totale prej 105.4, hapesire te brendshme 96.6 m2 dhe siperfaqe te perbashket 8.7 m2.
Apartament 2+1 ne katin e trete banim me siperfaqe totale 118.6 m2, siperfaqe te brendshme 108.8 m2 dhe hapesire te perbashket 10.8 m2
Apartament 2+1 ne katin e katert banim me siperfaqe totale 134.2 m2, siperfaqe te brendshme prej 96.1 m2, e perbashket 11.1 m2 dhe siperfaqe verande 27 m2.

 

Cmime okazion

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat
Në Shitje 1115-76b 157,000 €

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me oborr per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e k
Në Shitje 720-6D 129,000 €

Apartament 2+1 me oborr per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Pozicionohet ne kat
Në Shitje 423-60A 162,000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e peste te ...