Apartamente 2+1 per shitje tek Kompleksi Turdiu ne Tirane

ID TRS-122-5A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € .
Kati 1
Sipërfaqe m2 91.60
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kompleksi Turdiu

Apartamente ne shitje tek Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane.
Pjesa e perfunduar e ketij kompleksi ka qene e suksesshme ne shitjen dhe ne dhenien me qira te apartamenteve duke e bere ideale per investim.
Pjesa tjeter e pallatit eshte ne fazat fillestare te ndertimit e cila pritet te perfundoje ne vitin 2024.
Ofrohen apartemente 2+1 te organizuara si me poshte:
Apartament 2+1 ne katin e pare me siperfaqe totale prej 91.60 m2, siperfaqe te brendshme prej 82.16 m2 dhe hapesire te perbashket 9.44 m2.
Apartament 2+1 ne katin e trete me siperfaqe totale 91.60 m2, hapesire te brendshme 82.16 m2 dhe siperfaqe te perbashket 9.44 m2.
Apartament 2+1 me hapesire totale prej 119.6 m2, siperfaqe te brendshme prej 106.9 m2, siperfaqe te perbashket 12.72 m2 dhe ballkon 6 m2.
Apartament 2+1 me hapesire totale prej 125.3 m2, hapesire te brendshme prej 112 m2, siperfaqe te perbashket 13.3 m2 dhe ballkon 6 m2.
Ka dalje ne rrugen Dritan Hoxha dhe ndodhet afer Universitetit Zonja e Keshillit te Mire.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me oborr per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e k
Në Shitje 720-6D 129,000 €

Apartament 2+1 me oborr per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te ...

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat
Në Shitje 1115-76b 157,000 €

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Pozicionohet ne kat
Në Shitje 423-60A 162,000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e peste te ...