Apartamente ne shitje prane Stadiumit Air Albania ne Tirane

ID TRS-1221-53A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € .
Kati 0
Sipërfaqe m2 .
Dhoma 2
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Apartamente per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Pallati eshte ne ndertim dhe siper, aktualisht ne faze karabina.
Po ndertohet prej nje nga kompanite me te mirenjohura ne Shqiperi persa i perket cilesise dhe korrektesise.
Ofrojme apartamente 2+1 me siperfaqe te ndryshme.
Ndodhet prane Parkut te Madh dhe me akses te lehte neper pikat kyce te Tiranes, ne nje vend ku te gjithe do te deshironin te jetonin.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat
Në Shitje 1115-76b 157,000 €

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me oborr per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e k
Në Shitje 720-6D 129,000 €

Apartament 2+1 me oborr per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te ...