Apartamente ne shitje tek Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane

ID TRS-122-22A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € .
Kati 3
Sipërfaqe m2 117.36
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kodra e Zallit

Apartamente 2+1 dhe 3+1 per shitje tek Kodra e Diellit ne Tirane.
Pallati po ndertohet me shume cilesi dhe pritet te mbarojne ne vitin 2023.
Ndodhen ne nje nga rezidencat me te njohura dhe te pelqyera per banim.
Jane ne fazen karabina.
Shtepite qe ofrohen jane:
Apartament 2+1 me siperfaqe totale 107.39 m2, siperfaqe te brendshme prej 90.25 m2, hapesire te perbashket 17.14 m2 dhe verande me 144 m2.
Apartament 2+1 ne katin e trete me hapesire totale 114.27 m2, hapesire te brendshme 96 m2 dhe verande me siperfaqe 35.65 m2.
Apartament 3+1 ne katin e peste me siperfaqe totale 166.04 m2, te brendshme 139.53 m2 dhe hapesire te perbashket 26.51 m2.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me oborr per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e k
Në Shitje 720-6D 129,000 €

Apartament 2+1 me oborr per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te ...

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat
Në Shitje 1115-76b 157,000 €

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri prane rruges ...