Apartamente ne shitje tek zona e Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRS-222-9A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 236.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 118m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jusuf Vrioni

Apartamente 2+1 dhe 3+1 ne shitje ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane.
Pallati 10 katesh po ndertohet me shume cilesi dhe pritet te perfundoje ne vitin 2024
Prane ndodhet Kompleksi Kika 2 dhe ka dalje ne rrugen Sulejman Delvina.
Apartamentet qe ofrohen jane:

Apartament 2+1 ne katin e tete me siperfaqe totale 74 m2, siperfaqe te brendshme 64.1 m2 dhe hapesire te perbashket 9.9 m2.
Apartament 2+1 ne katin e dyte me hapesire totale 118.2 m2.
Apartament 3+1 ne katin e shtate me siperfaqe totale 125.8 m2 dhe verande me siperfaqe 85.6 m2.


Cmimi: 2000 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e nen
Në Shitje 1221-19N 245.000 €

Apartament modern 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e nente te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-t
Në Shitje 1116-36K 240.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e dyte ten je
Në Shitje 223-59G 250.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e dyte ten je kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 me shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati
Në Shitje 1119-26L 240.000 €

Apartament 2+1 me shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje
Në Shitje 1017-28L 228.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 per shitje ne rruge Bilal Sina ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 224-2X 235.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rruge Bilal Sina ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim te nje ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Nikolla Jorga, prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane.
Poziciono
Në Shitje 1123-34Z 230.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Nikolla Jorga, prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes.
Apartamenti ndodhet prane
Në Shitje 614-35j 233.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes. Apartamenti ndodhet prane zones se Saukut, ne ...