Apartament 1+1 per shitje prane Kopshtit Botanik, ne Tirane

ID TRS-521-4D
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 80.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 65m2+20m2 verande
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selite e Vjeter

Apartament 1+1 për shitje në rrugën Selita e Vjetër, në Tiranë.
Hyrja ndodhet në katin e 3-të të një ndërtese të re.
Siperfaqja totale e banesës është 65 m2, me 20 m2 verandë, 
e cila me një sipërfaqe të brendshme prej 58 m2 ndahet në dhomë ndënjeje me kuzhinë,
dhome gjumi, banjo dhe një ballkon.
Shtëpia është pjesë e një kompleksi me pishinë, plotësisht e mobiluar brenda me mobilje të një stili bashkëkohor, 
e shtruar me parket, tualet me dritare dhe me hapësirë të bollshme.
Ka një orientim jug-lindje, me një pamje të qartë dhe piktoreske nga liqeni dhe malet.
Ngrohja dhe ftohja mundësohet nga kondicioneri në dhomën e gjumit.
Pallati ofron administrim dhe është i pajisur ashensor.
Ndodhet pranë xhamisë të Kopshti Botanik, autostradës Tiranë-Elbasan dhe pranë Liqenit Artificial të Tiranës lehtësisht e aksesueshme.
Ofrohet me çertifikate të rregullt pronësie.

Cmimi: 80 000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Në Shitje 317-46L 73.700 €

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e pare b
Në Shitje 1021-26N 86.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve shume prane me rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet
Në Shitje 521-25V 85.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve shume prane me rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Në Shitje 318-33d 82.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e dyte ba
Në Shitje 1221-8N 76.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e dyte banim te nje pallati ...

Apartament 1+1 ne shitje prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje
Në Shitje 913-11 79.200 €

Apartament 1+1 ne shitje prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te ...

Apartamente per shitje prane Policise Bashkiake ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamentet ndodh
Në Shitje 418-42d 91.200 €

Apartamente per shitje prane Policise Bashkiake ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne katin e ...

Apartamente 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu i I ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ne nje pallat
Në Shitje 920-25D 90.740 €

Apartamente 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu i I ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri te perfunduar ...