Apartamente per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRS-524-1A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € .
Kati 3
Sipërfaqe m2 107.45
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Don Bosko

Apartamente per shitje ne Parallel Living Residence ne Don Bosko, Tirane.
Ofrohen apartamente te tipologjise 2+1 dhe 3+1. 
Po ndertohet me nje cilesi te larte, me fasade te ventiluar, dritare me profil termik dhe dopio xham, vetrata alumini termik dhe siguri antisizmike dhe antizjarr. 
Opsionet apartamenteve te disponueshme jane si me poshte:

Tipologjia 2+1, me siperfaqe totale 107.45m2 dhe siperfaqe te brendshme 93.46m2.
Tipologjia 2+1, me siperfaqe totale 112.90m2 dhe siperfaqe te brendshme 98.39m2.
Tipologjia 2+1, me siperfaqe totale 105.51m2 dhe siperfaqe te brendshme 92.82m2.
Tipologjia 2+1, me siperfaqe totale 101.73m2 dhe siperfaqe te brendshme 88.66m2.
Tipologjia 2+1, me siperfaqe totale 114.49m2 dhe siperfaqe te brendshme 99.78m2.
Tipologjia 2+1, me siperfaqe totale 111.19m2 dhe siperfaqe te brendshme 96.90m2.
Tipologjia 3+1, me siperfaqe totale 128.10m2 dhe siperfaqe te brendshme 111.64m2. 
Tipologjia 3+1, me siperfaqe totale 149.20m2 dhe siperfaqe te brendshme 130.03m2.

Pallati ndodhet buze rruges kryesore me pamje te hapur nga te gjitha anet.
Ka hapesira te dedikuara per biznes dhe zyra, si dhe 2 kate parkim nentokesor.
Objekti pritet te perfundoje ne mes te vitit 2024.

Cmimi ne varesi te pozicionit dhe katit.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat
Në Shitje 1115-76b 157,000 €

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Pozicionohet ne kat
Në Shitje 423-60A 162,000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e peste te ...

Apartament 2+1 me oborr per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e k
Në Shitje 720-6D 129,000 €

Apartament 2+1 me oborr per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te ...