Apartament 2+1 ne shitje tek Brryli ne Tirane

ID TRS-415-18m
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 90.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 101
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri
Planimetria Shkarko

Apartament 2+1 ne shitje ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Lokalizohet ne nje zone te qete dhe prane me qendren e Tiranes.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor.

Me nje siperfaqe 101 m2 ofron sallon ,kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi , tualet, ballkon. Apartamenti ka orientimin nga lindja dhe ndricohet me drite natyrale gjate dites nepermjet vetratave te xhamit.

Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake te nevojshme dhe tualeti i pajisur me hidrosanitare cilesore, dritare dopioxham me grila.

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore.

Ngrohje/ftohje me kondicioner. Pallati ofron akses ne bulevardin Bajram Curri , zonen e Brrylit ,bulevardin Zhan D Ark , prane te gjitha faciliteteve te nevojshme.

I pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.


Cmimi 90.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje
Në Shitje 916-44K 97.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallat
Në Shitje 919-14S 88.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 per shitje prane bllokut te Ambasadave ne Tirane, shume e pershtatshme per biznes.
P
Në Shitje 218-32L 85.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane bllokut te Ambasadave ne Tirane, shume e pershtatshme per biznes. Pozicionohet ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te n
Në Shitje 1116-60d 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 4-rt te nje
Në Shitje 1019-33S 96.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ...


Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Polake ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te fundit te
Në Shitje 220-16S 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Polake ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te fundit te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qazim Vathi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te n
Në Shitje 217-20K 87.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qazim Vathi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 415-42m 80.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...