Apartamente per shitje prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane

ID TRS-324-10Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 145.500
Kati 9
Sipërfaqe m2 111.9
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha
Planimetria Shkarko

Dy apartamente per shitje ne rrugen Dritan Hoxha, pjese e kompleksit Aura ne Tirane.
Shtepite jane te pozicionuara ne katin e 9 por jo te fundit te nje pallati ne ndertim.
Apartamentet jane te tipologjive 2+1, kane nje siperfaqe totale prej 111.9m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 94m2.
Jane te organizuara ne sallon ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe korridoret lidhese.
Orientimi eshte Jug,Perendim, Veri per te dy apartamentet.
Te dy apartaamentet kane planimetri mjaft te rregullt dhe hapesira te shfrytezuara mire.
Jane pjese e nje pallati ne ndertim, te projektuar per tu ndertuar me sistem kapot.
Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Don Bosko, zona e Zogut te Zi, ish Dogana etj.
Priten te perfundojne ne Dhjetor 2024.

Cmimi 1300 euro/m2.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Në Shitje 416-33K 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane.

Ndodhet ne katin  e 4-te te nje kompl
Në Shitje 1118-64L 144.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane. Ndodhet ne katin  e 4-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Në Shitje 520-7D 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 13-te ne nje kompl
Në Shitje 1115-67b 132.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 13-te ne nje kompleks te ri, prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Në Shitje 217-32L 143.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje TRs-1219-50T 139.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet poshte Maternit
Në Shitje 1213-32 132.000 €

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet poshte Maternitetit Koco Klozheni, ...

Apartament 2+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane.

Me siperfaqe 160 m2, apartamenti ndod
Në Shitje 1214-43a 160.000 € €

Apartament 2+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane. Me siperfaqe 160 m2, apartamenti ndodhet ne katin e XII ...