Apartamentet 2+1 me qera prane hyrjes se Parkut te madh ne Tirane, (TRR-617-24d)

ID TRR-617-24d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 100 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Lidhja e Prizerint

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te ri.

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine,  dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil bashkekohor.

Eshte i mirembajtur, mobiljet jane te paperdorura dhe eshte i shtruar me pllaka.

Ftohja dhe ngrohja siurohen nga nje kondicioner i montuar ne sallon.

Ballkoni eshte i orientuar nga lindja dhe dritaret jane dopio xham.

Zona eshte e qete  dhe ka akses te lehte ne rrugen Ibrahim Rugova, ne zonen e liqenit artificial etj.

Pallati ofron administrim, ashensor dhe parkim me pagese ekstra.

 

Cmimi 700 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera  prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 1017-9d 600 €

Apartament me qera  prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te
Me Qira 1215-7b 600 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Bllokut neTirane.
Ndodhet ne katin e shtate te fundit te nje pall
Me Qira 1219-64S 750 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Bllokut neTirane. Ndodhet ne katin e shtate te fundit te nje pallati te ri. Shtepia ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 216-63K 620 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me dy ...

Apartament 2+1 me qera shume prane me rrugen e Elbasanit.
Pozicionohet ne katin e 8-te te nja palla
Me Qira 717-8L 600 €

Apartament 2+1 me qera shume prane me rrugen e Elbasanit. Pozicionohet ne katin e 8-te te nja pallati te ri, buze ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 120 m2 dhe
Me Qira 113-6 600 € €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 120 m2 dhe perbehet nga nje ...

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pal
Me Qira 1017-34d 600 €

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dalip Zavalani ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n
Me Qira 516-8K 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dalip Zavalani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...