Dy apartamente 1+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane

ID TRS-1221-21N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 150.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 96.1
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mine Peza

Apartamente per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Ofrohen dy shtepija 1+1 te cilat pozicionohen ne katin e dyte te nje pallati ekzistues shume prane me rrugen Mine Peza.
Siperfaqja totale e te dy apartamenteve eshte 96.1 m2 te cilat organizohen si ne vijim:
Apartament 1+1:
Sallon se bashku me kuzhinen dhe ambientin e ngrenies, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon i mbyllur.
Kuzhina eshte e pajisur me pajisjet elektroshtepiake te nevojshme, dhoma e gjumit ka nje krevat dopio dhe tualeti ka nje dush te mbyllur.
Apartamenti tjeter 1+1:
Sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, nje korridor, nje tualet dhe nje ballkon qe aksesohet nga dhoma e gjumit.
Kuzhina po ashtu ofron elektroshtepiaket e nevojshme per gatim, dhoma e gjumit ka nje krevat dopio dhe dalje ne ballkon.
Apartametet ofrohen totalisht te investuara deri ne detaj, me cdo gje te re, ngjitur me njera-tjetren, te cilat shiten se bashku por aktualisht jane te dhena me qira me nje vlere shume te mire.
Secila nga banesat jane te shtruara me parket, jane te arreduara ne menyre komode dhe moderne, me pajisje cilesore duke mundesuar keshtu nje jetese te rehatshme.
Cdo hapesire ngrohet dhe ftohet nga kondicionere te instaluar neper ambientet shtepiake.
Ka dalje ne rrugen e Durresit, ndodhet prane Prokurorise dhe eshte shume prane qendres.
Pronat jane te pajisur me cerifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 150.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje prane Fakultetit te Drejtesise ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Në Shitje 516-47L 148.000 €

Apartament per shitje prane Fakultetit te Drejtesise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te vjeter, buze ...

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te
Në Shitje 216-50K 151.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.
Prane te gjitha pikave kyce te qytetit
Në Shitje 515-33m 138.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Prane te gjitha pikave kyce te qytetit dhe sherbimeve te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pa
Në Shitje 519-50L 160.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, pa ...

Apartament 2+1 ne shitje  ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te
Në Shitje 920-9i 160.000 €

Apartament 2+1 ne shitje  ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje te 9-kateshet ne Tirane.
Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe dizenjuar
Në Shitje 713-8 160.000 €

Apartament 2+1 ne shitje te 9-kateshet ne Tirane. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe dizenjuar ne nje stil luksoz ...

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje TRs-1219-50T 139.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Në Shitje 619-56S 155.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...