Apartament 2+1 per shitje prane rrugen Fortuzi ne Tirane (TRS-717-60K)

ID TRS-717-60K
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 92.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 98 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Prokop Myzeqari

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues me orientim nga perendimi.

Hyrja ka nje siperfaqe totale prej 98 m2 e cila organizohet ne:

1 sallon te bashkuar me kuzhinen, 2 dhoma nga te cilat njera perdoret momentalisht si sallon, 2 tualete,  2 ballkone.

Eshte nje hapesire e mirembajtur dhe mjaft komode me elemte arredimi klasik e cila ofrohet plotesisht e mobiluar.

Ambienti eshte i pajisur me kondicioner per ngrohje/ ftohje.

Eshte nje zone shume e qete larg zhurmave urbane te qytetit dhe shume prane qendres duke mundesuar akses direkt ne:

rrugen Fortuzi, rrugen Haxhi Hysen Dalliu etj.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 92.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje kompleks
Në Shitje 316-49b 98.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje kompleks te ri pallatesh, ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Në Shitje 817-31L 85.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter por shume ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 120-11S 100.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ndertuar ...

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes.
Ai ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri. 
Në Shitje 914-18b 88.600 €

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes. Ai ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri.  Banesa ka siperfaqe ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati t
Në Shitje 1019-11L 105.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri prane me ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te
Në Shitje 814-2b 103.400 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 ne shitje prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 415-42m 80.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament per shitje ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallati te r
Në Shitje 815-55b 100.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallati te ri ne ...