Dy apartamente ne shitje prane qendres se Tiranes

ID TRS-323-26R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 284.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 140
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sulejman Pasha

Ofrohen 2 apartamente se bashku per shitje ne rrugen Sulejman Pasha prane Sheshit Skenderbej.
Pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor, apartamentet jane te tipologjise 2+1 dhe 1+1 te organizuar si vijon:
Apartamenti i pare ka 1 sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti i dyte ka 1 sallon se bashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Banesat kane nje siperfaqe totale prej 140 m2, siperfaqe te brendshme perkatesisht 85 m2 dhe 40 m2 dhe siperfaqe te perbashketa prej 15 m2. 
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve mundesohen nga kondicioneret e instaluar ne te dy apartamentet.
Apartamentet jane te orientuara ne Veri-Lindje dhe mundesojne ndricim natyral qe ne oret e para te mengjesit.
Ofrohen totalisht te mobiluara dhe te investuara, gje qe i ben nje mundesi shume te mire per investim  ose dhe per banim.
Zona eshte elitare dhe shume e preferuar nga vendas dhe te huaj dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jete sa me komode.
Ka akses te shpejte me Sheshin Skenderbej, rrugen e Durresit, rrugen e Kavajes, Bulevardin Zogu i Pare, Sheshi Karl Topia (Zogu i Zi) etj.
Apartamentet disponojne certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 284.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 ne shitje prane Bulevardit te ri ne Tirane. 
Banesa ka nje siperfaqe prej 200 m
Në Shitje 123-1V 270000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Bulevardit te ri ne Tirane.  Banesa ka nje siperfaqe prej 200 m2 dhe eshte e ...

Apartament dupleks modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Banesa p
Në Shitje 222-27V 270.000 €

Apartament dupleks modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Banesa pozicionohet ne ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Kompleksit Colombo ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e gjashte dhe
Në Shitje 1114-28j 290.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Kompleksit Colombo ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4
Në Shitje 1220-22V 270.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4 kateshe. Ka nje ...

Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Kika ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te te nje palla
Në Shitje 615-25m 275.000 €

Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Kika ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ...

Apartamente 3+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. 
Me punime shume cilesore ,
Në Shitje 1121-38V 270.000 €

Apartamente 3+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.  Me punime shume cilesore , fasade te ventiluar ...

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, p
Në Shitje 1115-32b 280.000 €

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, por pa ...

Apartament per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kates
Në Shitje 1215-46b 288.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kateshe prane rruges ...