Apartament 3+1 per shitje prane zones se TVSH-se ne Tirane (TRS-218-18L)

ID TRS-218-18L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 280.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 140 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Themistokli Germenji

Aprtament 3+1 per shtje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore te Elbasanit.

Me siperfaqe te brendshme prej 140m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Apartamenti ka nje organizim te mire te struktures se brendshme, dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara me drite natyrale pothuajse gjithe dites.

Ballkoni eshte me orientim nga lindja dhe ofron pamje te zones perreth.

Ka nje kondicioner te instaluar ne sallon per ngrohjen dhe ftohjen.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar prane sherbimeve te ndryshme, prane kesaj zone ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume firma te tjera prestigjoze.

Pallati ofron administrim, siguri 24-ore dhe 2 ashensor.

Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, rrugen Papa Gjon Pali II dhe shume prane Aba Center.

Apartamenti eshte i pasjisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 2000 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne nje qender rezidenciale moderne te sapoperfunduar ne Lunder.
Rezidenca esh
Në Shitje 1019-25a 275.000 €

Apartament per shitje ne nje qender rezidenciale moderne te sapoperfunduar ne Lunder. Rezidenca eshte e perbere nga ...

Apartament per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kates
Në Shitje 1215-46b 288.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kateshe prane rruges ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Kompleksit Colombo ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e gjashte dhe te
Në Shitje 1114-28j 290.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Kompleksit Colombo ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te pallatit ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne zemer te T
Në Shitje 614-14j 275.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne zemer te Tiranes, ne zonen e ...