Apartament Dupleks per shitje tek Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane

ID TRS-222-27V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 270.000 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 180 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kodra e Diellit

Apartament dupleks modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne katin e 3-te te pallatit dhe eshte e shperndare ne 2 kate si me poshte:

Ne katin e pare do te gjeni sallon te madh te bashkangjitur me kuzhinen, dhome gjumi, koridor, tualet, ballkon dhe dhome lavanterie se bashku me nje minikuzhine.

Kati i dyte ju ofron 2 dhoma gjumi, koridor dhe tualet.

Punimet e brendshme jane mjaft cilesore, e shtruar e gjitha me parket, ngrohje ftohje me sistem qendror, dhe rifinitura te punuara me kujdes.

Arredim modern dhe nje pjese te mobiljeve kane ardhur nga Italia.

Rezidenca ofron siguri te larte, ajer te paster , qetesi dhe administrim. Brenda rezidences do te gjeni dyqane te ndryshme, minimarkete, bar-kafe, pishine etj.Kjo zone preferohet shume si nga vendasit ashtu edhe nga te huajt.

Ne cmim perfshihen 2 vende parkimi te mbylluara per makinen se bashku me disa rafte te vogla per magazine.

Pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 270.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ofrohen 2 apartamente se bashku per shitje ne rrugen Sulejman Pasha prane Sheshit Skenderbej.
Pozic
Në Shitje 323-26R 284.000 €

Ofrohen 2 apartamente se bashku per shitje ne rrugen Sulejman Pasha prane Sheshit Skenderbej. Pozicionuar ne katin e ...

Apartament modern me oborr per shitje pjese e nje residence te mirenjohur ne Lunder, Tirane.
Me sip
Në Shitje 120-13a 260.000 €

Apartament modern me oborr per shitje pjese e nje residence te mirenjohur ne Lunder, Tirane. Me siperfaqe totale ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane.

Pallat i ri dhe shume prestigj
Në Shitje 517-41a 262.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane. Pallat i ri dhe shume prestigjioz, me administrim ...

Apartament 3+1 ne shitje te Posta Nr.8 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e V-te nje pallati e
Në Shitje 1113-45 260.000 €

Apartament 3+1 ne shitje te Posta Nr.8 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te nje pallati eksistues, me ...

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, p
Në Shitje 1115-32b 280.000 €

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, por pa ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne zemer te T
Në Shitje 614-14j 275.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne zemer te Tiranes, ne zonen e ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Europian Trade Center, ETC ne Tirane.Ndodhet ne katin e IX-te te bani
Në Shitje 914-9j 264.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Europian Trade Center, ETC ne Tirane.Ndodhet ne katin e IX-te te banimit ne nje pallat ...

Apartament modern 3+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I, ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin
Në Shitje 521-9A 259.000 €

Apartament modern 3+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 12 te nje ...