Dyqan me qera prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane

ID TRR-523-30R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 400
Sipërfaqe m2 52
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Dyqan me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin perdhe te nje ndertese ne rrugen kryesore.
Dyqani ka nje siperfaqe prej 52 m2 te organizuar ne 1 ambient open space dhe 1 tualet.
Ambienti ofrohet bosh, ne gjendje shume te mire dhe me dysheme te shtruar me pllaka.
Ka dhe 1 kondicioner te instaluar qe  mundeson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit. 
Vetratat e xhamit dhe pozicioni i dyqanit ofrojne nje mundesi shume te mire reklamimi.
Ambienti eshte i pershtatshem per destinacione te ndryshme biznesi.
Zona ka akses te shpejte me Zogun e Zi, Unazen, zonen e Laprakes, Autostraden Tirane-Durres etj.

Cmimi: 400 Euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shu
Me Qira 1118-60L 480 €

Dyqan me qera ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Jepet ambient me qera ne rrugen Myslym Keta ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese bu
Me Qira 719-43S 410 €

Jepet ambient me qera ne rrugen Myslym Keta ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese buze rruge ...

Ambient tregtar per qera ne rrugen Alush Frakulla ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te
Me Qira 823-19X 300 €

Ambient tregtar per qera ne rrugen Alush Frakulla ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te nje ndertese ...

Dyqan me qera ne rrugen Besim Alla ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri
Me Qira 617-49d 500 €

Dyqan me qera ne rrugen Besim Alla ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan me qira prane rruges Liqeni i Thate ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Me Qira 1020-15V 300 €

Dyqan me qira prane rruges Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan me qira prane Rajonit te Policise nr 4 ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te v
Me Qira 120-19S 500 €

Dyqan me qira prane Rajonit te Policise nr 4 ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Dyqan me qera prane zones se Astirit, ne rrugen Sabri Preveza, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare
Me Qira 119-29S 300 €

Dyqan me qera prane zones se Astirit, ne rrugen Sabri Preveza, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan me qira ne rrugen Perlat Rexhepi prane Sheshit Willson ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 te nje p
Me Qira 621-34V 410 €

Dyqan me qira ne rrugen Perlat Rexhepi prane Sheshit Willson ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka ...