Dyqan me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane

ID TRR-1119-4T
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 3600
Sipërfaqe m2 210
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Dyqan me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter buze rruges kryesore.
Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 210 m2 dhe eshte i organizuar ne: 2 ambiente te ndara ku 1 ambient mund te perdoret per magazinim dhe tualet.
Dyqani ofrohet i pamobiluar dhe ne kushte shume te mira.
Pjesa ballore e dyqanit ka fasade xhami e cila ofron mundesi reklamimi.
Zona eshte mjaft e populluar dhe e frekuentuar nga vendasit dhe te huajt.
Ka akses te lehte ne zonen e qendres, rrugen Mine Peza, rrugen e Kavajes dhe zona te tjera qendrore.


Cmimi: 3600 Euro/muaj (Tatimi i perfshire ne cmim)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ndertese 5-kateshe me qira ne rrugen Agim Prodani ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale prej 2500 m2
Me Qira 920-4V 3500 €

Ndertese 5-kateshe me qira ne rrugen Agim Prodani ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 2500 m2 te ndare ne 5 ...

Dyqan me qera ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te saponder
Me Qira 1119-72H 3500 €

Dyqan me qera ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te sapondertuar. Me nje ...

Dyqan me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 1016-20K 3500 €

Dyqan me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri prane te ...