Dyqan me qera prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRR-616-28K)

ID TRR-616-28K
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1100 euro
Sipërfaqe m2 220 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Tiranes

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane prokurorise se Tiranes.

Ka nje hapesire prej 220 m2 ku pershihen, 2 tualete, korridor dhe salle te madhe .

Ka funksionuar se fundmi si palester, eshte e shtruar e gjitha me parket dhe ka gjithashtu vendet e dusheve funksionale.

Eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme bisnesi si markete, palester, call center etj.

Kjo prone eshte pajisur me aspirim dhe me 2 kondicioner te medhenj per ngrohje-ftohje.

Ka akses ne rrugen Mine Peza, rrugen Milan Shuflaj dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth.

Cmimi 1100 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan Dupleks me qera prane Vizion Plusit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri p
Me Qira 319-45T 1200 €

Dyqan Dupleks me qera prane Vizion Plusit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges ...

Ambjent biznesi me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje k
Me Qira 414-31j 1000 €

Ambjent biznesi me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi te ri ...

Dyqan me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 117-30K 1000 €

Dyqan me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane rruges ...

Dyqan me qira ne rrugen Metrush Luli ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3 kateshe.
Me Qira 120-38S 1200 €

Dyqan me qira ne rrugen Metrush Luli ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3 kateshe. Dyqani ka nje ...

Dyqan  me qera prane Institutit te Higjenes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje p
Me Qira 218-52d 1000 €

Dyqan  me qera prane Institutit te Higjenes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka ...

Ambient biznesi me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. 
Ndodhet ne katin perdhe ne nje palla
Me Qira 216-30b 1200 €

Ambient biznesi me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.  Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, buze ...

Dyqan me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati t
Me Qira 1014-9j 1000 €

Dyqan me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri, me siperfaqe ...

Dyqan per shitje prane rruges Bashkia ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje kompleks te ri
Me Qira 815-31b 1.000 €

Dyqan per shitje prane rruges Bashkia ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje kompleks te ri pallatesh te ...